Městys Kněževes

Integrace oblasti Rakovnicko II - základní informace, jízdní řády

základní informace

Integrace oblasti Rakovnicko II

Od soboty 15. srpna 2020 dojde ve spolupráci organizátorů dopravy IDSK a ROPID společně s městy, obcemi a autobusovými dopravci k rozšíření integrace autobusových linek v oblasti Rakovnicka, jež bezprostředně navazuje na již realizovanou fázi integrace Rakovnicka v prosinci 2019.

Bude zavedeno 13 nových linek (560-578). Provoz autobusových linek bude zaveden nebo rozšířen na území dalších 58 měst a obcí Středočeského , resp. Plzeňského kraje. Zejména bude rozšířena dopravní obslužnost v relacích Rakovník-Praha, Rakovník-Podbořany, Rakovník-Skryje.

Tyto pozitivní změny se dotknou těchto obcí:Břežany, Čistá, Děkov, Drahouš, Hořesedly, Hořovičky, Hracholusky, Hřebečníky, Hředle, Hvozd, Chrášťany, Janov, Jesenice, Kněževes, Kolešov, Kolešovice, Kounov, Kožlany, Krakov, Krakovec, Kralovice, Krupá, Kryry, Lubná, Lužná, Lišany, Malinová, Milostín, Mutějovice, Nesuchyně, Nezabudice, Očihov, Olešná, Oráčov, Panoší Újezd, Pavlíkov, Podbořany, Příčina, Přílepy, Pšovlky, Rakovník, Řeřichy, Senec, Senomaty, Skryje, Slabce, Svojetín, Šanov, Šípy, Švihov, Václavy, Velká Buková, Velká Chmelištná, Všesulov, Všetaty, Zavidov, Zvíkovec, Žďár.

Veškeré další potřebné informace nejen o jízdních řádech najdete na tomto odkazu.

Součástí této akce bude rovněž optimalizace nasazování dopravních výkonů železniční a autobusové dopravy spočívající v okolí trati Rakovník – Kralovice, resp. Jesenice. Díky lepší vzájemné koordinaci bude možné zajistit plošnější dopravní obsluhu uvnitř Středočeského kraje nebo napojení na hl. m. Prahu. Díky spolupráci s Plzeňským krajem bude rovněž zajištěno komfortnější napojení na autobusové spoje ve směru do Plzně.

Datum vložení: 11. 8. 2020 9:58
Datum poslední aktualizace: 11. 8. 2020 10:10

Informace o koronaviru

Kniha o Kněževsi

Mapový portál - středočeský kraj

mapový portál

Návštěvnost:

Překlad (translations)

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Chci se zaregistrovat