Městys Kněževes

Upozornění k úplné uzavírce v Kněževsi - uzavření přejezdu na Rakovník

uzavření přejezdu na Rakovník

Upozornění k úplné uzavírce v Kněževsi – uzavření přejezdu na Rakovník

Dnes 15.9. se stavební firma frézováním dostane až k přejezdu směrem na Rakovník, dojde tedy k uzavření přejezdu umístěním zábran a dopravních značek zákazu vjezdu od Rakovníka.

Do mateřské školky je vjezd do ulice Jižní možný z Přílepské ulice a kolem úřadu. Stejně tak je i výjezd.

Objízdné trasy tedy jsou vedeny tak, jak je na situacích dopravního značení (Rakovník-Senomaty-Přílepy-Kněževes,  Rakovník-Lišany-Krupá-Kněževes,  Rakovník-Olešná-Chrášťany).

Co se týká značení od Chrášťan, došlo k úpravě značení a to tak, že ve směru od Chrášťan odbočíte na křižovatce v Kněževsi vpravo směrem k zemědělskému družstvu a projedete celou Štrosovou ulicí (je obousměrná) vyjedete na Karlovarské (byly tu odstraněny dva zákazy).

Rekonstrukce silnice se nějakým způsobem dotkne všech občanů, 3 měsíce je dlouhá doba, bude to složité, omezující, buďte prosím schovívaví, tolerantní a zodpovědní.

Datum vložení: 15. 9. 2022 7:38
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2022 7:45

Informace o koronaviru

Kniha o Kněževsi

Mapový portál - středočeský kraj

mapový portál

Návštěvnost:

Překlad (translations)

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Informace od nás

Smart info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Chci se zaregistrovat